Our range of products include androlic 50mg oxymetholone golden monstern, lionoid pharma anavar, golden monster pharma boldogem 400 mg, golden monster tren-e trenbolone enanthate 200mg/ml, gm pharma primogem methenolone enanthate 100mg/ml and golden monster pharma trenagem trenbolone acetate 100mg/ml tren a.











₹ 2000 / BoxGet Latest Price
| Packaging Size | 50 tabs |
| Treatment | Muscle building |
| Brand | golden monster pharma |
| Composition | tablets |
| Prescription/Non prescription | Non prescription |
| Form | Tablet |









₹ 3000 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Strength | 10 mg |
| Packaging Size | 1*90 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand | lionoid pharma |
| Manufacturer | lionoid pharma |
| Self Life | 1 Year |
Anavar (oxandrolone) is an created in 1962 to promote lean muscle mass in those suffering from muscle-wasting conditions. The other main objective when formulating Anavar was to create a mild drug with few side effects so women and children could safely take it.
In 1964, an American pharmaceutical company named G.D. Searle and Co. brought Anavar to market.
It was successful in becoming an effective treatment for men, women, and children suffering from:













₹ 2750 / VialGet Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Brand | golden monster pharma |
| Form | Injection |
| Packaging Size | 400 mg |
| Shelf life | 2 years |
| Composition | liquid |
| Presription | Yes |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 400 mg / ml
effective dose: 250-500 mg in every other week
use for: cycle period













₹ 3500 / VialGet Latest Price
| Packaging Type | Vail |
| Composition | liquid |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Tren e |
| Dose | 250 mg |
| Brand | GM Pharma |
| Packaging Size | 1 ml |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 200 mg / ml
effective dose: 400-600 mg in every other week
use for: cycle period













₹ 2100 / BoxGet Latest Price
| Brand | Golden monster Pharma |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 10 ml |
| Physical Form | Liquid |
PACKAGE CONTAINS: – 1VIAL X 10ML
DOSAGE FORM: 100 MG / ML
EFFECTIVE DOSE: 200-600 MG IN EVERY OTHER WEEK
USE FOR: CYCLE PERIOD
SCIENTIFICALLY SAFE AND EFFECTIVE TO USE DURING CUTTING CYCLES AS IT PREVENTS MUSCLE LOSS.













₹ 3200 / BoxGet Latest Price
| Packaging Type | Vail |
| Composition | liquid |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Tren A 100 |
| Dose | gm pharma |
| Packaging Size | 1 ml |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 100 mg / ml
effective dose: 100 mg eod
use for: cycle period













₹ 1850 / PieceGet Latest Price
| Strength | muscle Building |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Age Group | Adult |
| Packaging Type | Vail |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Packaging Size | 10 ml |
| Brand | GM Pharma |
| Dose | 2mg-10mg |
| Manufacturer | Test cypionate |
| Form | Liquid |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 250 mg / ml
effective dose: 500-750 mg in every other week
use for: cycle period








₹ 1900 / VialGet Latest Price
| Strength | Muscle strenght |
| Brand | ANABOLICS GAINZ |
| Dose | 2mg-10mg |
| Age Group | Adult |
| Brand Name | Anabolics Gainz |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Manufacturer | Winstrol |
| Packaging Size | Vial |
| Packaging Type | 100 mg |
| Form | Liquid |









₹ 1500 / BoxGet Latest Price
| Dose | 1-1 |
| Form | tablet |
| Usage/Application | Oral |
| Packaging Type | tablets |
| Drug Name | Turinabol |
| Packaging Size | box |
package contains: – 1box * 50 tab
dosage form: 10 mg/tab
effective dose: 30 – 40 mg every other day
use for: cycle period








₹ 3400 / VialGet Latest Price
| Brand | Golden monster Pharma |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 10 ml |
| Physical Form | Liquid |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 76. 5 mg / ml
effective dose: 300-600 mg in every other week
use for: cycle period
mild action trenbolone ester which is very effective and high in quality to gain muscle mass & strength.









₹ 1800 / VialGet Latest Price
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Suspension |
| Dose | 100 mg |
| Packaging Type | Vail |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 100 mg / ml
effective dose: 100 mg eod
use for: cycle period
very quick-acting and proven as one of the purest forms of testosterone. Enhances strength in a short time.





₹ 2500 / BoxGet Latest Price
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Sustanone 400 mg |
| Dose | 400 MG |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 1 ml |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
PACKAGE CONTAINS: – 1VIAL X 10ML
DOSAGE FORM: 400 MG / ML
EFFECTIVE DOSE: 250-750 MG IN EVERY OTHER WEEK
USE FOR: CYCLE PERIO




₹ 2400 / BoxGet Latest Price
| Packaging Size | 100 tabs |
| Prescription/Non prescription | Non prescription |
| Also gives | Third Party Manufacturing |
| Treatment | fatloss |
| Composition | tablets |
| Brand | golden monster pharma |





₹ 1200 / BoxGet Latest Price
| Packaging Size | box |
| Brand | Golden monster Pharma |
| Dose | 1-1 |
| Dosage Form | Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Product Type | Finished Product |













₹ 2500 / BoxGet Latest Price
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Maxtren 200 |
| Packaging Type | Vail |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 100 mg / ml
effective dose: 100 mg eod
use for: cycle period











Get Latest Price
| Packaging Size | 50 TABS |
| Manufacturer | Androl |
| Purity | 100 % |
| Grade | A |
| Usage/Application | gain |
| Brand | golden monster pharma |
| Prescription/Non prescription | Non prescription |
| Treatment | Muscle building |
| Deals in | Third Party Manufacturing |
| Composition | tablets |
dosage form: 10 mg/tab
effective dose: 10 – 50 mg every other day
use for: cycle period

₹ 1600 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Strength | 100 mg |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 1 ml |
| Dose | 100 mg |
| Composition | liquid |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Test prop |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
| Medicine Type | Finished Product |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 100 mg / ml
effective dose: 200 mg eod
use for: cycle period









Get Latest Price
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Test enathate |
| Dose | 250 mg |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 1 ml |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
| Medicine Type | Finished Product |
PACKAGE CONTAINS: – 1VIAL X 10ML
DOSAGE FORM: 250 MG / ML
EFFECTIVE DOSE: 500 – 700 MG IN EVERY OTHER WEEK
USE FOR: CYCLE PERIOD













₹ 3600 / KgGet Latest Price
| Form | Tablet |
| Composition | liquid |
| Brand | golden monster pharma |
| Shelf life | 2 years |
| Treatment | Muscle building |
| Packaging Size | 200 mg |









₹ 2150 / BoxGet Latest Price
| Strength | >50mg |
| Packaging Size | box |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Personal |
| Dose | 1-1 |
| Brand | GM pharma |
| Product Type | Finished Product |
PACKAGE CONTAINS: – 1VIAL X 10ML
DOSAGE FORM: 250 MG / ML
EFFECTIVE DOSE: 250-750 MG IN EVERY OTHER WEEK
USE FOR: CYCLE PERIOD
TREMENDOUS STRENGTH AND WEIGHT GAINS. PERFECT FOR MAXIMUM BLOOD LEVEL.









₹ 1500 / BoxGet Latest Price
| Dose | 1-1 |
| Brand | Golden monster |
| Composition | Tablets |
| Packaging Size | 50 TABS |
| Purity | 100 % |
| Grade | A |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Age Group | 36 yrs- 50 yrs |
ackage contains: – 1box * 50 tab
dosage form: 40 mg/tab
effective dose: 160 – 240 mg every other day
use for: cycle period





₹ 3900 / BoxGet Latest Price
| Brand | Golden monster Pharma |
| Purity | 100% |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Size | 10 ml |
| Grade | A |
| Packaging Type | box |
Dosage form: 500 mg / ml
effective dose: 500-700 mg in every other week
use for: cycle period



₹ 3500 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Box |
| Brand | Race horse |
| Packaging Type | Vial |
| Strength | 20 mg |
| Packaging Size | 20 ml |
| Indication | Muscular |
| Medicine Type | Injection |
| Brand Name | Race horse |
| Usage/Application | Hospital |




₹ 2500 / BoxGet Latest Price
| Dose | 10 mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Packaging Size | 500 tabs |
| Age Group | >50 yrs |
| Packaging Type | box |
| Brand | Danabol DS |
| Form | Tablet |
| Medicine Type | Oral |
| Packaging Size | 500 Tablets |
| Brand | 10mg |
| Form | Tablets |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 2350 / vialGet Latest Price
| Manufacturer | Deca Duradexx 250 |
| Composition | liquid |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Dose | 250 mg |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 1 ml |
| Injection Site | Intramuscular |
| Usage/Application | strenght |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 250 mg / ml
effective dose: 250-500 mg in every other week
use for: cycle period
impressively gain weight and muscle mass. It was scientifically proven that there are no androgenic side effects.









₹ 1950 / BoxGet Latest Price
| Packaging Type | Vail |
| Form | Liquid |
| Strength | muscle Building |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | GM Pharma |
| Packaging Size | 10 ml |
| Manufacturer | Stanazolol Winstrol |
package contains: – 1vial x 10ml
dosage form: 100 mg / ml
effective dose: 100 mg eod
use for: cycle period









₹ 1550 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Packaging Type | Strips |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | Clenbuterol |
| Usage/Application | To treat respiratory conditions such as asthma |
| Type Of Medicines | Allopathic |
| Dose | 1-1 |









₹ 2000 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Dose/Strength | 100 mg |
| Packaging Type | box |
| Brand | Golden monster Pharma |
| Purity | 100% |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Physical Form | injection |
| Age Group | 20 yrs-35 yrs |
package contains: – 1box * 100 tab
dosage form: 10 mg/tab
effective dose: 20 – 50 mg every other day
use for: cycle period







₹ 1300 / BoxGet Latest Price
| Strength | 25 mcg |
| Brand | Nutri Supplements |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Brand Name | Golden monster Pharma |
| Manufacturer | T 3 |
| Dose | 1-1 |
PACKAGE CONTAINS: – 1BOX * 100 TAB
DOSAGE FORM: 25 MCG/TAB
EFFECTIVE DOSE: 25 – 50 MCG EVERY OTHER DAY
USE FOR: CYCLE PERIOD
Aanchal Shukla (proprietor)
Nutri Supplements
Ground Floor, Shop No. 6&7, Blk-S, Bharula Wala Bagh Panchwati, Azadpur, Pahalwan Dhaba, New Delhi - 110033, Delhi, India



























