Leading Wholesaler of gmed pharma test c 250 mg, gmed pharma stana 100 mg, gmed pharma alphabol 100 mg, gmed pharma boldi 250 mg, gmed pharma deca 250 and gmed pharma bulk 550 mg from New Delhi.





₹ 2000 / VialGet Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Packaging Type | vial |
| Purity | 100% |
| Packaging Size | 10 ml |
| Grade | A |
| Brand | Gmed pharma |
| Usage/Application | Gaining |
| Physical Form | Liquid |




₹ 2100 / BoxGet Latest Price
| Packaging Type | vial |
| Brand | Gmed Pharma |
| Grade | A |
| Usage/Application | Lean |
| Packaging Size | 10 ml |
| Purity | 100% |
| Physical Form | Liquid |



₹ 3400 / BoxGet Latest Price
| Packaging Type | 10 ml |
| Strength | 20 mg |
| Brand | Gmed pharma |
| Usage/Application | Lean |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Packaging Size | 10 ml |
| Physical Form | Liquid |
ALPHABOL 100 is a steroid compound that is described chemically as 17β-Hydroxy-1-methy1-5α- androst-1-en-3-one heptanoate.
ALPHABOL 100 is a sterile solution of Methenolone Enanthate, Ph.Jpn., Micronized grade in Grapeseed Oil, Ethyl oleate, Benzyl benzoate, Benzyl alcohol.




₹ 2300 / VialGet Latest Price
| Brand | Gmed pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Grade | A |
| Packaging Size | 10 ML |
| Purity | 100% |
| Form | Liquid |
| Quantity Per Pack | 10 ml |


₹ 2200 / VialGet Latest Price
| Packaging Size | 10*1ml |
| Manufacturer | Gmed pharma |
| Strength | 250 mg |
| Packaging Type | Vial |
| Shelf Life | 36 Months |
| Composition | Nandrolone Decanoate 250 mg |
| Brand | Gmed pharma |
| Usage/Application | To Treat Osteoporosis |
| Prescription/Non-Prescription | Non-Prescription |
| Also Gives | Third Party Manufacturing |
Nandrolone Decanoate is a steroid compound that is described chemically as 17Β-hydroxyestr-4-en-3- one decanoate. It occurs as a white to creamy-white fine crystalline powder, odourless or may have a slight odour. Practical insoluble in water, soluble in alcohol, in acetone, in chloroform and in vegetable.



₹ 3900 / PieceGet Latest Price
| Brand | Gmed pharma |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Bulking |
| Packaging Type | vial |
| Packaging Size | 10 ml |
| Physical Form | Liquid |



₹ 2400 / StripeGet Latest Price
| Dose/Strength | 2.5 mg |
| Brand | Gmed pharma |
| Usage/Application | Personal |
| Packaging Size | 50 |
| Packaging Type | Box |
| Medicine Type | pct tab |



₹ 2200 / BoxGet Latest Price
| Packaging Size | 10 ML |
| Form | Liquid |
| Packaging Type | vial |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | Gmed pharma |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Quantity Per Pack | 10 ml |



₹ 4600 / PieceGet Latest Price
| Pack Size | 500 gm |
| Brand | Gmed pharma |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Bulk gain |
| Brand Name | Gmed pharma |
| Brand Manufacturer | Gmed pharma |
GM BULK 550 is an extremely powerful mix of nandrolone decanoate, boldenone undecylenate and testosterone enanthate mixed in a single unit.
GM BULK 550 is a sterile solution of 150 mg/ml nandrolone decanoate, 200mg/ml boldenone undecylenate and 200mg/ml testosterone enanthate USP 29 micronized grade, Grapeseed Oil, Ethyl oleate, Benzyl benzoate, Benzyl alcohol. GM BULK 550 is an ultimate package for gaining muscle size quickly.



₹ 2600 / VialGet Latest Price
| Strength | 300 mg |
| Composition | Nandrolone Decanoate 300 mg |
| Brand | Gmed pharma |
| Manufacturer | Gmed pharma |
| Packaging Size | 10*1ml |
| Packaging Type | Vial |
| Shelf Life | 36 Months |
| Prescription/Non-Prescription | Non-Prescription |
| Also Gives | Third Party Manufacturing |
Aanchal Shukla (proprietor)
Nutri Supplements
Ground Floor, Shop No. 6&7, Blk-S, Bharula Wala Bagh Panchwati, Azadpur, Pahalwan Dhaba, New Delhi - 110033, Delhi, India








