Our range of products include bulk-bomba 3rd-degree 20 ml, boldenone undecylenate 250 mg 3rd degree, rhino twt suspension blend 150 mg 3 rd degree, deca-d250 nandrolone decanoate - 250 mg/ml, testosterone propionate 3rd degree and enantha-t250 testosterone enanthate - 250 mg/ml 3 rd degree.






₹ 5900 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Packaging Type | box |
| Dose/Strength | 500 mg |
| Brand | 3 rd degree |
| Grade | A |
| Physical Form | Liquid |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Size | 10 ml |
| Purity | 100% |
Usage: Complete Bulking stack developed for massive Muscles and Strength gain. 500mg of bad ass bulking steroids can be used with all other non-steroidal anabolic such as SARMs and Peptides for inhuman muscle mass and unbelievable power.





₹ 1800 / BoxGet Latest Price
| Brand | 3 rd degree |
| Packaging Type | box |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Size | 10 ml |
| Purity | 100% |
| Physical Form | Liquid |
Usage: EQUIPONET SR or Boldenone Cypionate, another long ester for m of Boldenone or equipose effective in Gaining or lean gaining. Boldenone Cypionet is known to increase nitrogen retention, protein synthesis, and appetite, and also stimulates the release of erythropoietin in the kidney.










₹ 2000 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Packaging Type | Vail |
| Form | Liquid |
| Brand Name | 3 rd degree |
| Age Group | Adult |
| Injection Site | Intramuscular |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Packaging Size | 10 ml |
| Strength | muscle Building |
| Brand | 3rd degree |
| Dose | 2mg-10mg |
Usage: Proprietary formulation of Powerful steroids in suspension form, for the quickest increase in muscle strength and synthesis. RHINO TWT has been shown to increase Strength and Mass in the Lower parts of the body ie Quads, Hamstrings, Gluteus, etc.
Recommended for Experienced users only.











₹ 2600 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Manufacturer | 3rd degree |
| Composition | liquid |
| Brand Name | 3rd degree |
| Dose | 1 ml |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 1 ml |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
| Medicine Type | Finished Product |
| Deals in | Third Party Manufacturing |
Usage: Nandrolone Decanoate is a synonym for anabolic steroids. One of the widely used steroids, very effective for gaining muscles and strength. As opposed to other anabolic it promotes the synthesis of connective proteins like college, lowering the risk of joint issues.











₹ 1550 / VialGet Latest Price
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 10 ml |
| Strength | muscle Building |
| Brand Name | 3rd degree |
| Manufacturer | Test prop |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Form | Liquid |
| Brand | 3rd degree |
| Injection Site | Intramuscular |
Usage: This short ester Testosterone is regarded as universal base for cutting or lean gaining cycle most suitable for newbies to advanced athletes. Known to enhance strength and endurance while amplifies the effects of stronger steroids such as Trenbolone or Boldenone.










₹ 2000 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Strength | 250 mg/ml |
| Purity | 100% |
| Packaging Size | 10 ml |
| Grade | A |
| Brand | 3 rd degree |
| Usage/Application | Strenght |
| Physical Form | Liquid |
| Packaging Type | box |
| Pack Type | Vial |
Usage: Another long ester Testosterone variant is known to stimulate muscle mass and increased strength, ideally suited for gaining cycle. Generally stacked with Deca, Bolde, or Tren Enanthate.







₹ 5950 / VialGet Latest Price
| Form | Liquid |
| Packaging Type | Vial |
| Age Group | Adult |
| Packaging Size | 10 ml |
| Brand | 3 rd degree |
| Dose | 2mg-10mg |
| Quantity Per Pack | 2 |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Strength | muscle Building |







₹ 3000 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Strength | muscle Building |
| Brand Name | 3rd degree |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Form | Liquid |
| Dose | 2mg-10mg |
| Manufacturer | 3rd degree |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 10 ml |
| Brand | 3 rd Degree |
Usage :TRENBOLONE SUSPENSION is powerful form of the Trenbolone without any ester attached making it fastest acting Trenbolone. TRENBOL S100 is able to increase strength and muscle synthesis instantly, and no esters attached makes it easier to get washed out of system even faster.
Not recommended for beginners. TRENBOL S100 should be restricted to a short term use due to its ability to induce mental stress and psychological issues.











₹ 3100 / VialGet Latest Price
| Brand | 3rd degree |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 10 ml |
| Physical Form | Liquid |












₹ 2700 / BoxGet Latest Price
| Strength | muscle Building |
| Brand Name | 3RD DEGREE |
| Age Group | Adult |
| Manufacturer | Mastron 100 mg |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | 3RD DEGREE |
| Packaging Type | Vail |
| Dose | 2mg-10mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Liquid |
Usage: MASTERON-E100 commonly known as Masteron or Drostanolone propionate, is a DHT derivative very effective at promoting the growth of muscle tissue with anti-estrogenic properties. Milder to the steroids, this is often stacked in the cutting or lean gaining cycle for solid increases in lean muscle mass and strength fat loss.










₹ 1300 / BoxGet Latest Price
| Brand | 3rd degree |
| Dose/Strength | 100 mg, 1-1 |
| Purity | 100 % |
| Packaging Size | 100 tabs |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Packaging Type | Box |










₹ 2700 / VialGet Latest Price
| Brand | 3 Rd degree |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 10 ml |
| Physical Form | Liquid |
Usage: Most commonly used DHT derivative WINSTROL is widely used in a cutting cycle combined with testosterone and tren is known to enhance strength and lean muscle mass without water. Stanozol can stimulate massive fat loss with dry and hard looking muscles without severe androgenic side effects.












₹ 3500 / BoxGet Latest Price
| Brand | 3 rd degree |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Physical Form | Tablet |







₹ 1550 / BoxGet Latest Price
| Brand | 3rd degree |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Physical Form | Tablet |










₹ 1950 / BoxGet Latest Price
| Brand | 3rd degree |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 60 tabs |
| Physical Form | Tablet |










₹ 2100 / VialGet Latest Price
| Brand | 3rd degree |
| Usage/Application | Clinical |
| Composition | Liquid |
| Injectable Form | Liquid |
| Dose | 1 ml |
| Packaging Size | 10 ml |
| Medicine Type | Injection |
| Also Gives | Third Party Manufacturing |
| Product Type | Finished Product |
| Gender | Unisex |
Usage: Long ester variant of Testosterone ideally suited for lean gaining and bulking cycles and generally combined with other gaining steroids such as Boldenone or Deca Durabolin. Its longer half-life and slow-release allow longer stay in the body and less frequent injection.









₹ 2450 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Vial |
| Packaging Size | 1-1 |
| Brand | Decaphyl |
| Manufacturer | 3rd degree |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf life | 2 years |
Usage :Short ester form of famous Nandrolone Decanoate is effective for lean gaining and cutting while putting on impressive Muscles and Strength. As opposed other anabolics it promotes synthesis of connective proteins like collagen, lowering the risk of joint issues.






₹ 1250 / BoxGet Latest Price
| Packaging Type | box |
| Dose | 1-1 tabs |
| Packaging Size | 100 tabs |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Age Group | >50 yrs |
| Brand | 3 rd degree |
| Form | Tablet |
| Medicine Type | Oral |
| Brand | 3rd Degree |
| Purity | 99.99% |
| Grade | super grade |
| Usage/Application | steroids,muscle building,strength gain |
| Packaging Type | bottle |
| Packaging Size | 100 tablets X 10 mg |







₹ 3000 / BoxGet Latest Price
| Dose | 1-1 tabs |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | 3 rd degree |
| Age Group | >50 yrs |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 50 tabs |




₹ 1000 / BoxGet Latest Price
| Packaging Size | 30 tabs |
| Brand | 3 rd degree |
| Composition | tab |
| Manufacturer | 3rd degree |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Manufactured By | 3rd degree |
| Usage Application | Strength |








₹ 2000 / BoxGet Latest Price
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 10 ml |
| Strength | muscle Building |
| Brand Name | 3 Rd degree |
| Age Group | Adult |
| Injection Site | Intramuscular |
| Form | Liquid |
| Brand | 3 rd degree |
| Dose | 2mg-10mg |
| Manufacturer | Sustanone |
Usage: This long ester formulation of 4 different esters of testosterone with different half-life, mostly preferred gaining cycle, can also be really effective in a caloric deficit-cutting cycle.








₹ 2700 / BoxGet Latest Price
| Brand | 3 rd Degree |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Strenght |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 50 TABS |
| Physical Form | Tablet |






₹ 1250 / BoxGet Latest Price
| Dose | 1-1, 100 mg |
| Brand | 3rd degree |
| Purity | 100 % |
| Packaging Size | 100 tabs |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Age Group | >50 yrs |
| Packaging Type | Box |









₹ 4350 / VialGet Latest Price
| Packaging Type | box |
| Brand | 3 rd degree |
| Usage/Application | Strenght |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Packaging Size | 10 ml |
| Physical Form | Liquid |













₹ 1100 / BoxGet Latest Price
| Strength | muscle Building |
| Packaging Size | 100 tablets |
| Brand | 3rd Degree |
| Composition | Tablet form |
| Treatment | Strenght |
| Prescription/Non prescription | Non Prescription |
| Manufacturer | 3rd Degree |
| Form | Tablet |
| Deals in | Third Party Manufacturing |
| Shelf life | 2-5 years |
Aanchal Shukla (proprietor)
Nutri Supplements
Ground Floor, Shop No. 6&7, Blk-S, Bharula Wala Bagh Panchwati, Azadpur, Pahalwan Dhaba, New Delhi - 110033, Delhi, India























