Leading Wholesaler of keifei pharma stanobol 50 mg 20 ml, keifei pharma dbol 10 mg, 20 mcg keifei pharma clen, keifei pharma stanabol, keifei pharma turinabol and keifei pharma t-cypbolin-250 from New Delhi.





₹ 3300 / BoxGet Latest Price
| Form | Liquid |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | KEIFEI PHARMA |
| Grade | A |
| Packaging Size | 20 ML |
| Packaging Type | vial |
| Purity | 100% |
| Quantity Per Pack | 20 ml |



₹ 1400 / BoxGet Latest Price
| Dose/Strength | 10 mg |
| Brand | Keifei pharma |
| Purity | 100% |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Grade | A |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Age Group | >50 yrs |
| Form | Tablet |




₹ 1750 / BoxGet Latest Price
| Strength | 20 mcg |
| Packaging Size | 10*10 Tablets |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand Name | Keifei pharma |
| Manufacturer | Keifei pharma,Keifei pharma |
| Composition | powder |
| Deals in | Third Party Manufacturing |
| Dose | 1-1 |




₹ 2500 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Dose/Strength | 10 mg |
| Packaging Type | BOX |
| Purity | 100% |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Grade | A |
| Usage/Application | LEAN |
| Brand | Keifei pharma |
| Physical Form | Tablets |
Anabolic steroids such as Stanobol are synthetic derivatives of the male hormone testosterone. Stanobol has a pronounced anabolic effect with fewer masculinizing side effects than testosterone and some other synthetic. Refer to winstrobolin injection for all informations.



₹ 2800 / BoxGet Latest Price
| Dose/Strength | 10 mg |
| Brand | Keifei pharma |
| Purity | 100% |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Grade | A |
| Packaging Size | 100 |
| Age Group | >50 yrs |
| Packaging Type | BOX |
| Form | Tablet |




₹ 2400 / VialGet Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Usage/Application | Personal |
| Packaging Size | Ampules |
| Prescription | Available |
| Pack Type | Box |



₹ 3400 / VialGet Latest Price
| Brand | Keifei pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Grade | A |
| Packaging Size | Ampules |
| Purity | 100% |
| Form | Liquid |
| Quantity Per Pack | 10 |




₹ 3400 / VialGet Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10*1ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Composition | Nandrolone Decanoate 250 mg |
| Brand | Keifei Pharma |
| Manufacturer | Keifei Pharma |
| Shelf Life | 36 Months |
| Prescription/Non-Prescription | Non-Prescription |
| Also Gives | Third Party Manufacturing |




₹ 4200 / VialGet Latest Price
| Strength | 50 mg/ml |
| Brand | Keifei pharma |
| Packaging Type | vial |
| Manufacturer | Keifei pharma |
| Pack Type | Box |
| Prescription | Available |



₹ 3400 / BoxGet Latest Price
| Strength | 50 mg |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | Keifei pharma |
| Brand Name | Keifei pharma |
| Manufacturer | Keifei pharma |
| Packaging Size | 20 ml |
| Form | Liquid |
| Quantity Per Pack | 20 ml |




₹ 3200 / BoxGet Latest Price
| Brand | Keifei pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Packaging Size | 20 ML |
| Form | Liquid |
| Quantity Per Pack | 20 ML |




₹ 3900 / VialGet Latest Price
| Brand | keifei pharma |
| Form | Liquid |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Purity | 100/% |
| Grade | A |
| Packaging Size | 10 ml |
| Quantity Per Pack | 10 ml |



₹ 5500 / BoxGet Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | Keifei pharma |
| Packaging Size | 20 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Manufacturer | Keifei pharma |
| Form | Liquid |
| Quantity Per Pack | 10 |



₹ 17000 / BoxGet Latest Price
| Strength | 140 IU |
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Keifei pharma |
| Usage/Application | Clinical |
| Manufacturer | Keifei pharma |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
HGH, produced by the pituitary gland, spurs growth in children and adolescents. It also helps to regulate body composition, body fluids, muscle and bone growth, sugar and fat metabolism, and possibly heart function. Produced synthetically, HGH is the active ingredient in a number of prescription drugs and in other products available widely over the Internet.




₹ 5100 / VialGet Latest Price
| Brand | Keifei pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Packaging Size | 10 ML |




₹ 2900 / BoxGet Latest Price
| Brand | Keifei pharma |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Muscle building |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 100 tab |
| Physical Form | tablets |



₹ 1800 / BoxGet Latest Price
| Strength | 25 mcg |
| Brand | Keifei pharma |
| Packaging Size | 100 Tablets |
| Manufacturer | Keifei pharma |
| Packaging Type | box |
| Prescription | Yes |




₹ 2500 / BoxGet Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Size | 10 ml Vial |
| Usage | Bodybuilding |
| Usage/Application | Personal |
| Packaging Type | Vial |
| Prescription | Available |
| Pack Type | Box |



₹ 3400 / BoxGet Latest Price
| Strength | 25 mg |
| Brand | Keifei pharma |
| Purity | 100% |
| Grade | A |
| Usage/Application | Muscle building |
| Manufacturer | Keifei pharma |
| Packaging Type | Tabs |
| Packaging Size | 100 |




₹ 2500 / BoxGet Latest Price
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Purity | 100% |
| Brand | Keifei pharma |
| Grade | A |
| Packaging Size | 10 |
| Form | Liquid |
| Quantity Per Pack | 10 ML |
Aanchal Shukla (proprietor)
Nutri Supplements
Ground Floor, Shop No. 6&7, Blk-S, Bharula Wala Bagh Panchwati, Azadpur, Pahalwan Dhaba, New Delhi - 110033, Delhi, India


















