Providing you the best range of leo pharma deca durabolin 250 mg, test enanthate 300mg leo pharma injection 10ml, leo pharma primobolan methenolone ethantate, clenbuterol hydrochloride 60 mcg, leo pharma trenbolone acetate and leo pharma oxymetholone capsules with effective & timely delivery.





₹ 1550 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Strength | 250mg |
| Packaging Size | 10ml |
| Dose | 250 mg |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | BOX |
| Packaging Type | Vail |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
| Also Gives | Third Party Manufacturing |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | BOX |
| Dose | 10 mg |
| Packaging Type | Vail |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |




₹ 1700 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Strength | >50mg |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Leo pharma |
| Packaging Type | Vail |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | BOX |
| Form | Injection |
Brand NameLeo Pharma Testo E 300Age GroupAdultPackaging TypebottleUsage/ApplicationIncrease In StrengthPackaging Size10mlStrength250mg




₹ 3000 / BoxGet Latest Price
| Brand | leo pharma |
| Strength | yes |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Dose | 2mg-10mg |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | Primobolan |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vail |
| Form | Liquid |



₹ 1100 / BOXGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 BOX |
| Strength | 60 mcg |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | Clenbuterol |
| Dose | 1-1 |
| Packaging Size | 100 TABS |
| Packaging Type | TABLETS |
| Deals in | PCD Pharma |







₹ 3000 / VialGet Latest Price
| Packaging Type | Vail |
| Form | Liquid |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | Trenbolon Acetate |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Packaging Size | 10 ml |
| Strength | yes |
| Brand | leo pharma |
| Dose | 2mg-10mg |
| Brand Name | Leo Pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | Leo Pharma |
| Minimum Order Quantity | 01 Vial |





₹ 1600 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Strength | 25 mg |
| Packaging Size | 50 tabs |
| Brand | Leo pharma |
| Packaging Type | Bottle |
| Composition | Tablet |
| Shelf Life | 2 years |
| Form | Tablet |
| Manufacturer | Leo pharma |




₹ 1550 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Strength | 250 mg/ml |
| Dose | 300 mg |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 1 ml |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | Test cypionate |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |
| Brand | leo pharma |
| Dose | 300mg |
| Packaging Size | 10 ml vial |
| Medicine Type | Injection |
| Minimum Order Quantity | 01 Vial |







₹ 2000 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Strength | Strength gain |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | Ageon pharma |
| Dose | 1 ml |
| Brand Name | Ageon pharma |
| Manufacturer | Boldinone |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |






₹ 1550 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Vial |
| Manufacturer | Boldenone Leo pharma |
| Packaging Type | Vail |
| Brand | leo pharma |
| Brand Name | Leo pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Packaging Size | 10 ml |
| Strength | muscle Building |
| Form | Liquid |
| Dose | 2mg-10mg |
| Manufacturer | Leo pharma |
| Brand | Boldenone |
| Usage/Application | Bodybuilding |
| Strength | 250 mg |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 10 amp of 1 ml |





₹ 800 / StripeGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Stripe |
| Dose | 10 mg |
| Brand | leo pharma |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Packaging Type | box |
| Packaging Size | 100 tabs |
| Age Group | 20 yrs-35 yrs, >50 yrs |
| Form | Tablet |
| Medicine Type | Oral |
| Dose | 10mg |
| Packaging Size | 100 tablets |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Dianabol |
| Form | Tablets |




₹ 3000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Composition | Vail |
| Form | Injection |
| Type of Steroid Hormone | Glucocorticoids |
| Usage/Application | Clinical |
| Brand | Leo pharma |
| Packaging Size | 10 ml |
| Shelf life | 2 years |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Brand | leo pharma |


₹ 1750 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Strength | 50 mg |
| Packaging Size | 50 tabs |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand Name | Ageon pharma |
| Manufacturer | Oxymethlone |
| Brand | aegon pharma |
| Usages | To help promote muscle growth and increase red blood cell production. |
| Deals in | Third Party Manufacturing |
| Dose | 1-1 |
Oxymetholone 50mg Tablets USP – 50 mg/Tablet – 100 Tablets
Potency : 50mg/Tab
Package Contents: 10 X 10 Tabs/Strip
About Product
Oxy-Bol (Oxymetholone) is a very potent anabolic and androgenic drug. Oxymetholone promotes protein anabolism and rapid weight gain but has the potential for adverse reactions. Oxymetholone promotes rapid increases in strength, muscle mass, and growth of new red blood cells.





₹ 2300 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Packaging Size | 10X10 Tablets |
| Form | Tablet |
| Packaging Type | Strips |
| Prescription/Non prescription | Non Prescription |
| Composition | Oral |
| Strength | 10mg |
| Brand | Leo pharma |
| Manufacturer | leo pharma |
| Usages | To regain weight or muscle |
| Usage/Application | 10MG PER DAY |
Anavar 10mg tablets by Leo pharma (Oxandrolone) is an anabolic steroid which resembles closely the male hormone Testosterone. The steroid is a derivative of DHT (Dihydrotestosterone) made by substituting the second carbon atom of the molecular formulae with an oxygen atom and thus resulting to a molecular formula represented as.
The Benefits of Anavar 10mg tablets
Anavar 10mg tablets is medically prescribed for the treatment of individuals weight loss caused by chronic or acute injury, infection, or illness. This drug is one of the very few steroids that can even be used by sick patients as it is metabolized by the kidney and not the liver, like most anabolic compounds. It is also beneficial for treating loss of body muscle, the elderly with weight loss problems, cancer patients on chemotherapy, and HIV positive patients. This is primarily because Anavar tablets has the unique potential of restoring and maintaining body weight, especially lean body mass, and can dramatically reduce hospital stay besides improving wound healing compared to standard nutritional therapy alone.
Anavar 10mg tablets is medically prescribed for the treatment of individuals weight loss caused by chronic or acute injury, infection, or illness. This drug is one of the very few steroids that can even be used by sick patients as it is metabolized by the kidney and not the liver, like most anabolic compounds. It is also beneficial for treating loss of body muscle, the elderly with weight loss problems, cancer patients on chemotherapy, and HIV positive patients. This is primarily because Anavar tablets has the unique potential of restoring and maintaining body weight, especially lean body mass, and can dramatically reduce hospital stay besides improving wound healing compared to standard nutritional therapy alone.
Muscle growth
Any weight gain during the use of Anavar will be lean muscle mass. The steroid does not promote water retention so one can expect to gain some solid lean tissue that’s easier to hold onto. The steroid is not the best option for massive gains associated with bulking cycles but can come in handy for those seeking moderate gains.




₹ 1050 / BoxGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Box |
| Strength | muscle Building |
| Brand | leo pharma |
| Composition | Tablet form |
| Form | Tablet |
| Dose | 10 mg |
| Packaging Size | 100 tablets |





₹ 1550 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand Name | Leo pharma |
| Manufacturer | Sustanone |
| Dose | 250 mg |
| Packaging Type | Vail |
| Packaging Size | 1 ml |
| Composition | liquid |
| Usage/Application | strenght |
| Injection Site | Intramuscular |
| Brand | Leo pharma |
| Age Group | Adult |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Packaging Size | Box in vial ampules |
| Strength | 250 mg |
| Form | Injectable form |






₹ 1400 / BoxGet Latest Price
| Strength | muscle Building |
| Age Group | Adult |
| Packaging Type | Vial |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Packaging Size | 10 ml |
| Form | Liquid |
| Brand | leo pharma |
| Dose | 2mg-10mg |
| Quantity Per Pack | 2 |







₹ 2500 / VialGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Vial |
| Physical Form | Lyophilized Powder |
| Route of Administration | Intramuscular |
| Form | Liquid |
| Strength | muscle Building |
| Age Group | Adult |
| Manufacturer | Leo pharma Masteron |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Brand | leo pharma |
| Dose | 2mg-10mg |
| Brand Name | Leo pharma |
| Brand Name | Leo Pharma |
| Packaging Type | Vial |
| Packaging Size | 10ml |
Aanchal Shukla (proprietor)
Nutri Supplements
Ground Floor, Shop No. 6&7, Blk-S, Bharula Wala Bagh Panchwati, Azadpur, Pahalwan Dhaba, New Delhi - 110033, Delhi, India















